Specjalista/Specjalistka ds. Social Media

Wąbrzeźno/Toruń, Kujawsko pomorskie

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i tworzenie firmowych kanałów w social media
  • Pisanie tekstów, tworzenie grafik na kanały w social media oraz na serwisy internetowe
  • Tworzenie contentu video na social media
  • Tworzenie płatnych kampanii marketingowych
  • Dbanie o spójny wizerunek marki OGRÓD START we wszystkich kanałach komunikacji

Nasze wymagania

  • Kreatywność na tym stanowisku to warunek konieczny, czyli masz dużo pomysłów
  • Doskonała umiejętność copywritera, tzw „lekkie pióro” w tworzeniu artykułów o tematyce ogrodniczej, czyli kochasz pisać
  • Umiejętność wykonywania estetycznych zdjęć, czyli wiesz jak obrobić zdjęcia, aby zachwycały
  • Umiejętność nagrywania rolek, stories i tik toków oraz nagrywanie smartfonem produktowych materiałów wideo, czyli swobodnie czujesz się przed kamerą
  • Znajomość zasad SEO, posługiwanie się narzędziami do optymalizacji treści, czyli wiesz, że zasięg zasięgowi nierówny
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, czyli potrafisz się zorganizować tak, żeby dopilnować dead-line’ów
  • Umiejętność pracy w zespole, czyli potrafisz wyjść naprzeciw oczekiwaniom jednocześnie nie boisz się wyrazić własnej opinii opartej na faktach biznesowych

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym zespole w firmie rodzinnej
  • samodzielne, kreatywne stanowisko
  • otwartość na wdrażanie własnych pomysłów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • paczki świąteczne
  • kawa / herbata

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.